BeeSafe ubezpieczenia

BeeSafe Ubezpieczenia – internetowy agent ubezpieczeniowy

BeeSafe to marka, która choć pojawiła się na polskim rynku ubezpieczeń stosunkowo niedawno, już cieszy się dobrymi opiniami i podbija serca Klientów. Marka BeeSafe jest częścią towarzystwa Compensa TU, jednej ze spółek Vienna Insurance Group z Austrii, dlatego ciekawym jest fakt, że to właśnie polski rynek jest pierwszym, na którym zadebiutowała.

Jakie ubezpieczenia oferuje BeeSafe?

Przede wszystkim BeeSafe zapewnia swoim Klientom ubezpieczenia komunikacyjne – ubezpieczenie OC i ubezpieczenie AC. Ale to nie wszystko. Oferta BeeSafe to także możliwość doboru pakietów do proponowanych ubezpieczeń. Na liście dodatkowych usług znajdują się między innymi:

  • bezpośrednia likwidacja szkód,
  • ochrona prawna,
  • ubezpieczenie akumulatora,
  • ubezpieczenie opon,
  • ubezpieczenie bagażu
  • ubezpieczenie sprzętu sportowego,
  • pakiety Assistance,
  • pakiety Autocasco.

Wśród ubezpieczeń BeeSafe znaleźć można również ciekawe pakiety, takie jak między innymi Ubezpieczenia Miejskie czy Wygodny Kierowca. Ubezpieczenia Miejskie to oferta, którą powinny zainteresować się w szczególności osoby poruszające się po mieście jednośladami. BeeSafe ubezpiecza bowiem zarówno użytkownika, na wypadek kontuzji, a także pokrywa koszty wyrządzonych szkód. Pakiet Wygodny Kierowca to natomiast komfort dla właścicieli samochodów. W tym przypadku marka BeeSafe zorganizuje naprawę samochodu czy przegląd okresowy.

Kalkulator OC i AC od BeeSafe

Kalkulator OC i AC to bez wątpienia największy atut, który wyróżnia markę. To doskonałe rozwiązanie, które cieszy się dobrymi opiniami szczególnie wśród tych, którzy nie mogą bezpośrednio spotkać się z doradcą. Składkę za ubezpieczenie OC i AC od BeSafe obliczyć można błyskawicznie. Wszelkie formalności ograniczone są do minimum, wystarczy odpowiedzieć na trzy proste pytania. System BeSafe pobiera wszystkie niezbędne informacje oraz wylicza, jak się ostatecznie okazuje, konkurencyjną cenę za ubezpieczenie. Same polisy można porównać i kupić przy pomocy telefonu czy laptopa.

Ubezpieczenia BeSafe w Best Ubezpieczenia Kotasiak

Jeśli chcą Państwo poznać naszą opinię na temat ubezpieczeń BeSafe, zapoznać się z proponowanymi produktami czy skorzystać z oferty, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych oddziałów. Na miejscu czekają na Państwa wykwalifikowani doradcy, którzy z przyjemnością doradzą i pomogą w wyborze najbardziej optymalnej ochrony. W przypadku pytań zapraszamy również do ewentualnego kontaktu telefonicznego.

Best Ubezpieczenia Kotasiak

ul. Mińska 25 lok 417/418, 03-808 Warszawa