Ubezpieczenie na życie
Mimo że ten rodzaj polisy nie jest obowiązkowy, warto zadbać o jej wykupienie ze względu na szeroki zakres, jaki obejmuje. W związku z tym polecamy ubezpieczenie na życie dostępne w ofercie naszej multiagencji posiadającej siedziby w Warszawie oraz Ostrowcu Świętokrzyskim. Mamy już ponad 20 lat doświadczenia w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować klientom produkty kompleksowo dostosowane do różnych potrzeb i sytuacji. Zapraszamy więc do sprawdzenia szczegółów tej polisy.
 

Co wchodzi w skład ubezpieczenia na życie?

 
Zakres oferty naszej agencji w tej kwestii jest dość szeroki. Może ona bowiem obejmować ochronę przed różnego rodzaju nieprzewidzianymi sytuacjami, takimi jak utrata pracy, ciężka choroba lub nagła kontuzja. Takie wydarzenia mogą wpłynąć na utratę płynności finansowej i przyczynić się do problemów z utrzymaniem siebie i rodziny. Najistotniejszą kwestią pod tym względem jest jednak ochrona bliskich w przypadku śmierci. Dzięki temu rodzina otrzyma świadczenie w ramach ubezpieczenia w określonej wysokości, dzięki któremu będzie w stanie utrzymać dotychczasowy poziom życia. Wysokość takiej wypłaty jest uzależniona od indywidualnej sytuacji, dokonanych ustaleń i wykupionego wariantu polisy – w określonych przypadkach może wynieść nawet kilka milinów złotych.
 

Wykupienie polisy na życie

 
Możliwa jest nie tylko jednorazowa wypłata świadczenia, ale też ustalenie rozwiązania, dzięki któremu np. dzieci ubezpieczonej osoby będą przez określony czas otrzymywać miesięczną rentę. W takim przypadku szczegóły również określane są indywidualnie, aby zapewnić pełne dopasowanie ustaleń polisy do konkretnych wymagań i sytuacji osobistej. Można wybrać także wariant z opcjami dodatkowymi zapewniającymi ochronę w razie wypadków. Dzięki temu można uzyskać świadczenie za pobyt w szpitalu oraz obejmujące urazy lub uszkodzenia ciała. Umożliwi to powrót do zdrowia pod opieką prywatnych lekarzy i specjalistów, a także ewentualne korzystanie z rehabilitacji. Zapraszamy więc do kontaktu z nami w celu poznania szczegółów na temat ubezpieczenia na życie w naszej multiagencji!