Czym jest multiagencja ubezpieczeniowa?

Szeroki wachlarz produktów umożliwia jak najlepsze dopasowanie oferty do oczekiwań i potrzeb klientów – właśnie to wyróżnia multiagencję na tle firm sprzedających polisy wyłącznie jednego towarzystwa. Pośrednicy, którzy dysponują ofertami dwóch lub większej liczby zakładów, muszą być objęci ochroną OC. Co to oznacza dla ich klientów? W przypadku wywołania szkody w ramach wykonywania czynności zawodowych, należne pokrzywdzonym odszkodowanie zostanie wypłacone z polisy OC.

Pod opieką fachowego doradcy

 

Dostęp do wielu polis komunikacyjnych, osobowych i majątkowych wiodących w branży towarzystw pozwala tego rodzaju firmie na porównanie produktów pod różnymi kątami. Taka agencja ubezpieczeniowa przygotowuje zestawienia kilku ofert wiodących towarzystw w branży (np. ubezpieczenia Hestia i PZU). Pośrednik pracujący w takim miejscu dobierze najkorzystniejszy wariant ochrony rodziny, środka komunikacji, firmy czy domu. Przygotowany doradca doskonale zna produkty Warty, Hestii czy PZU, dlatego może szczegółowo przedstawić zapisy w umowie i rozwiać wszelkie wątpliwości klientów związane z omawianymi polisami.

Nie tylko ubezpieczenia dla firm i środków komunikacji

 

Chcesz równocześnie zawrzeć umowę na ochronę domu i swojej spółki? W multiagencji możesz podpisać polisę OC w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej, a przy okazji pośrednik przedstawi Ci warianty ubezpieczenia domów w PZU, Hestii i innych zakładach. Szczegółowo omówi, co zawiera polisa OC firmy, a także powie, jakie zdarzenia losowe obejmuje wybrana ochrona domu. Jeżeli interesują Cię ubezpieczenia komunikacyjne, bez trudu wykupisz je u profesjonalnego doradcy w tego typu placówce.

Wiele towarzystw w jednym miejscu

 

Pośrednik z multiagencji ma błyskawiczny dostęp do polis OC i innych ofert, które mogą pochodzić od nawet kilkunastu różnych firm. Wśród produktów znajdziesz ubezpieczenia PZU, Warty, Compensy czy Hestii, których przedmiotem może być dom czy środek komunikacji. Porównanie tak wielu ofert pozwala nie tylko na indywidualne dopasowanie oferty, ale także wybór takiej, która zapewni oczekiwaną ochronę w niewygórowanej cenie.

Co znajdziesz w multiagencji?

 

Profesjonalna placówka oferuje klientom wsparcie, skupiając produkty PZU, Hestii i innych zakładów w bardzo szerokim zakresie. Obejmują one ochronę:

Zadajesz sobie pytanie – wybrać placówkę współpracującą wyłącznie z jednym towarzystwem, czy może skorzystać z usług multiagenta? Odpowiedź jest prosta – pośrednik zaznajomiony z szeroką gamą produktów dużych towarzystw (PZU, Hestii, Warty i innych) najlepiej dopasuje produkt do naszych oczekiwań i możliwości finansowych.

Best Ubezpieczenia Kotasiak

ul. Mińska 25 lok 417/418, 03-808 Warszawa